Nápověda


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

Nástroje

Chcete-li dodržovat zdravý životní styl, hubnout nebo zjistit, které potraviny jsou z hlediska výživové stránky ty nejlepší právě pro Vás, využijte našich praktických nástrojů.

Online kalkulaček, které Vám na základě několika vstupních informací předloží to, co Vás opravdu zajímá, hledáte a potřebujete vědět. Užívejte nástroje, které máte kdykoliv k dispozici a jejichž výsledky mohou být impulsem pro Vaši nadcházející redukci hmotnosti.

Pravidelným používáním těchto internetových doplňků si zajistíte orientační kontrolu nad svoji váhou, tepovou frekvencí či vhodný kalorickým příjmem. Snadno dostupné prostředky, jež na sobě mohou aplikovat obě lidská pohlaví libovolného věku.

 

BMI - Body Mass Index – zjistěte okamžitě svojí váhovou kategorii za pomoci výšky a tělesné hmotnosti.

Tepová frekvence - Zjistěte svojí tepovou frekvenci, která Vám okamžitě prozradí optimální výši tepu v závislosti na věku a pohlaví.

Denní kalorický příjem - Jaký je pro Vás ideální kalorický příjem? Kolik toho musíte sníst, abyste adekvátním způsobem doplnili počet kalorií v závislosti na Vašem pracovním nasazení, tělesných předpokladech a dalších faktorech?

Výživové vyhledávání potravin - Odhalte vše, co skrývají potraviny, jež denně konzumujete a o něž máte zájem. Objevte složení svých oblíbených pokrmů a vytipujte si stravu, která je pro Vás nejpřínosnější.

 
 

Zdravotní kalkulačka

:
: