NápovědaNástroje – Výživové hledání potravin

Abyste zjistili přesné výživové hodnoty jednotlivých potravin, nabízí se vám hned dvě možnosti praktického hledání.

Pakliže se potřebujete dozvědět informace o daném, konkrétním pokrmu, vepište jeho název do formulářového okna a stiskněte tlačítko „Vyhledat“. Posléze se vám zobrazí seznam jídel, v jejichž názvu hledaný prvek figuruje.

Opakem tohoto modelu je vyhledávání potravin na základě zadaných hodnot, ať už jde o kalorie, bílkoviny, sacharidy, tuky a další. Do předpřipraveného formuláře vepíšete vámi požadované množství těchto látek v miligramech a stisknete tlačítko „Vyhledat“. Následně se vám zobrazí seznam pokrmů, jež odpovídají těmto kritériím.

Výpis hledaných potravin

V tabulce nalezených jídel zjistíte nejenom název určité pochutiny, ale také kolik obsahuje dané množství, označované, jako „Jednotka“, vámi určených látek. Kromě základních údajů v podobě kalorií, tuků, bílkovin a sacharidů, můžete využít tlačítka „ostatní“, které vám zobrazí detailní nutriční tabulku zvoleného produktu.Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 
 

Výživové hledání potravin

Rozhodnete-li se svojí redukční dietu, případně obecný jídelníček, doplňovat především potravinami s příslušnými hodnotami kalorií, vitamínů, bílkovin, tuků a dalších látek, bude Vám nápomocno naše online výživové hledání potravin. Do praktického formuláře můžete zadat buď samotný název dané suroviny, nebo si nadefinovat hodnoty jídel, které chcete, aby obsahovala, a během vteřiny dostanete bohatý výčet produktů. Přehledně řazená tabulka potravin, u níž si zobrazíte i ostatní důležité hodnoty. A těšit se můžete na opravdu bohatou databázi jídel.


 

Obrázek

Zdravotní kalkulačka

:
: