Nápověda


Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

Kompletní návod pro Kalorický deník

Velice efektivní a komplexní nástroj, který je vhodný především pro ty, jež to myslí se svými kaloriemi opravdu vážně a touží vést o energetických příjmech a výdajích patřičnou evidenci. Prostředek, pomocí něhož můžete sledovat své denní nutriční hodnoty, doporučený denní příjem a jeho následnou bilanci. To vše pomocí přehledných grafů, které Vám mnohé napoví. Pakliže chcete využít potenciál tohoto novodobého nástroje v plné míře, měli byste provést registraci. Vaše vložené údaje pak můžete evidovat a prohlížet i zpětně.

Základem úspěšného hubnutí či nabírání, dodržování optimální kalorické hladiny a správného fungování nástroje, je vyplnění několika základních údajů.

                                      Obrázek

Upravit údaje – možnost editace vyplněných údajů

Přidat cyklus – vložte datum, do kterého toužíte přibrat nebo zhubnout

 

TabulkaEnergetický příjem“

Obrázek

Nutriční hodnoty za den

Kromě přehledného a bleskového výpisu spotřebovaný bílkovin, tuků a sacharidů za aktuální den, se dozvíte i procentuální vyjádření doporučení denní dávky.

Denní bilance

V přehledné tabulce okamžitě vidíte, jaký příjem kalorií jste měli v aktuálním dnu, společně s kalorickými výdaji v podobě přirozené spotřeby a Vámi zadaných aktivit.

 

Záložka „Energetický příjem“ – Zde vyplňte všechny potraviny a jídla, která jste během celého dne konzumovali. Kromě bohatého seznamu předpřipravených pokrmů, můžete vkládat i další pochutiny – tlačítko „Přidat vlastní jídlo“. Zaznamenávané údaje vkládejte i s odpovídající či přibližnou gramáží.

Záložka „Aktivity“ – V této záložce vybírejte patřičné pohybové aktivity, které jste během daného dne absolvovali.

Záložka „Cyklus“ – Kontrolujte si své plány při dodržování hubnoucích nebo naopak nabíracích procesů. Informujte se o plnění svých nadefinovaných závazků.

Nedílnou součástí těchto údajů je i grafické zobrazení příjmů a výdajů, které Vám umožní daleko přehlednější a efektivnější vyhodnocení všech výsledků.

 
 

Zdravotní kalkulačka

:
: